I. Thông tin đơn hàng
- Lương cơ bản: 18 Man trở lên (Khoảng 38 triệu – 40 triệu đồng).
- Làm thêm: 20 – 40h/tháng.
- Công việc: Làm bánh, chế biến thủy hải sản.
- Nơi làm việc: Xưởng Ibaraki.
- Hợp đồng: 5 năm
- Số lượng tuyển: 10 người
- Hình thức thi tuyển: Phỏng vấn qua Skype
- Dự kiến xuất cảnh: Tháng 03/2020.
II. Điều kiện thi tuyển
- Nam, nữ từ 21 – 35 tuổi.
- Nam chiều cao từ 1,6m, cân nặng từ 50kg; Nữ chiều cao từ 1,5m, cân nặng từ 45kg
- Sức khỏe tốt, thị lực tốt.
- Trình độ: Đã từng đi thực tập sinh ngành thực phẩm tại Nhật.
- Kinh nghiệm: Có kinh nghiệm làm Thực phẩm các ngành.
III. Điều kiện tuyển chọn khác
- Tiếng Nhật N5 trở lên.
- Có giấy chứng nhận đã hoàn thành chương trình TTS thực phẩm của Nhật cấp. (Trường hợp không có công ty bên Nhật hỗ trợ xin lại của Nghiệp Đoàn/Xí Nghiệp).
IV. Quyền lợi khi tham gia đơn hàng
- Thưởng lễ tết , sinh nhật và chuyên cần
Thông tin liên hệ:
Trụ sở chính: Số 50 Nguyễn Chí Thanh, quận Đống Đa, Thành phố Hà Nội.
Văn phòng Công ty: 89 đường Lạc Long Quân, phường Nghĩa Đô, quận Cầu Giấy, Hà Nội.
Hotline: 0855374222
E-mail: info@baosonmanpower.vn
hello there and thank you for your information – I’ve certainly picked up anything new
from right here. I did however expertise several technical issues using this web site, as I experienced to reload the web site lots of times previous to I could get it to load properly.
I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I’m complaining,
but sluggish loading instances times will very frequently affect your placement in google and could damage your quality score if advertising and marketing with Adwords.
Anyway I’m adding this RSS to my e-mail and could look out
for much more of your respective intriguing content.
Make sure you update this again soon.. Lista escape roomów
Nice post. I was checking continuously this blog and I’m
impressed! Extremely helpful information specifically the last
part 🙂 I care for such information a lot. I was seeking this
certain information for a long time. Thank
you and good luck.
Good day! I could have sworn I’ve visited this blog before but after browsing through many of the articles I realized it’s new to me. Nonetheless, I’m certainly pleased I discovered it and I’ll be book-marking it and checking back regularly!
May I simply just say what a relief to uncover someone that truly understands what they are talking about over the internet. You definitely realize how to bring an issue to light and make it important. More and more people really need to look at this and understand this side of the story. I can’t believe you aren’t more popular because you definitely have the gift.
May I just say what a comfort to discover someone that genuinely knows what they’re discussing on the net. You definitely realize how to bring an issue to light and make it important. A lot more people ought to look at this and understand this side of the story. It’s surprising you aren’t more popular because you most certainly possess the gift.
You made some good points there. I looked on the web for more information about the issue and found most individuals will go along with your views on this website.
Very good info. Lucky me I discovered your blog by accident (stumbleupon). I have bookmarked it for later.
Great info. Lucky me I recently found your website by chance (stumbleupon). I have book marked it for later.
A motivating discussion is definitely worth comment. I do think that you ought to publish more on this issue, it may not be a taboo subject but typically people don’t talk about these issues. To the next! Many thanks.
Howdy! This post could not be written any better! Looking at this article reminds me of my previous roommate! He constantly kept talking about this. I’ll forward this post to him. Fairly certain he’ll have a great read. Thanks for sharing!
Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you, However I am encountering issues with your RSS. I don’t understand why I can’t join it. Is there anybody else having identical RSS issues? Anyone that knows the solution will you kindly respond? Thanx!!
Having read this I believed it was rather enlightening. I appreciate you taking the time and effort to put this short article together. I once again find myself spending way too much time both reading and posting comments. But so what, it was still worthwhile!
Spot on with this write-up, I seriously feel this web site needs much more attention. I’ll probably be returning to see more, thanks for the advice!
I’d like to thank you for the efforts you have put in penning this blog. I really hope to check out the same high-grade blog posts by you later on as well. In fact, your creative writing abilities has motivated me to get my own site now 😉
Very good post. I certainly appreciate this site. Continue the good work!
I blog quite often and I truly appreciate your content. This great article has really peaked my interest. I will bookmark your website and keep checking for new information about once per week. I opted in for your Feed as well.
Pretty! This was an incredibly wonderful post. Thank you for providing these details.